| όνομα | διπλής ενέργειας κύλινδρος |
|---|---|
| Υλικό | Αργίλιο |
| Πίεση εργασίας | 19.0Kgf/cm ² |
| Σειρά θερμοκρασίας | 0-70℃ |
| Σειρά ταχύτητας | 50~800mm/s |
| όνομα | Εξάρτηση κυλίνδρων DNC |
|---|---|
| Υλικό | Αργίλιο |
| MOQ | 10pcs |
| Σειρά ταχύτητας | 50~800mm/s |
| Άντεξε | 32mm~320mm |
| όνομα | διπλός κύλινδρος αέρα ράβδων |
|---|---|
| Λειτουργώντας μέσο | Αέρας |
| Πίεση εργασίας | 19.0Kgf/cm ² |
| Πίεση | 13.50Kgf/cm ² |
| Σειρά θερμοκρασίας | 0-70℃ |
| όνομα | μίνι κύλινδρος ανοξείδωτου |
|---|---|
| Λειτουργώντας μέσο | Αέρας |
| Πίεση εργασίας | 19.0Kgf/cm ² |
| Πίεση | 13.50Kgf/cm ² |
| Σειρά θερμοκρασίας | 0-70℃ |
| όνομα | διπλής ενέργειας κύλινδρος |
|---|---|
| Υλικό | Αργίλιο |
| Πίεση | 0.1~0.9MPA |
| Σειρά θερμοκρασίας | 0-70℃ |
| Σειρά ταχύτητας | 50~800mm/s |
| όνομα | διπλής ενέργειας διπλός κύλινδρος ράβδων |
|---|---|
| Λειτουργώντας μέσο | Αέρας |
| Πίεση εργασίας | 19.0Kgf/cm ² |
| Πίεση | 10.50Kgf/cm ² |
| Σειρά θερμοκρασίας | 5-70℃ |
| όνομα | πνευματικός κύλινδρος ανοξείδωτου |
|---|---|
| Λειτουργώντας μέσο | Αέρας |
| Υλικό | SS304 |
| Τύπος πίσω κάλυψης | n/m, εκατ., u |
| Σειρά θερμοκρασίας | 5-70℃ |
| Όνομα προϊόντων | Μ-UJ |
|---|---|
| Χρώμα | μπλε |
| Σταθερός | Ράβδος εμβόλων |
| Τύπος απομονωτών | Απομονωτής στολισμάτων/διευθετήσιμος απομονωτής |
| Μέγεθος λιμένων | M5X0.8/G1/8» |
| Όνομα προϊόντων | LB |
|---|---|
| Όνομα | Εξαρτήματα κυλίνδρων αέρα |
| Πίεση εργασίας | 19.0Kgf/cm ² |
| Πίεση | 13.50Kgf/cm ² |
| Σειρά θερμοκρασίας | 0-70℃ |
| όνομα | διπλής ενέργειας υδραυλικός κύλινδρος |
|---|---|
| Υλικό | Αργίλιο |
| όνομα | Κύλινδρος SIJ |
| Σειρά πίεσης | 0.1~0.9MPA |
| Σειρά θερμοκρασίας | 0-70℃ |