| όνομα | Εξαρτήσεις κυλίνδρων Sc |
|---|---|
| Λειτουργώντας μέσο | Αέρας |
| Υλικό | Αργίλιο |
| Χρώμα | Μαύρος |
| Τύπος απομονωτών | Απομονωτής στολισμάτων/διευθετήσιμος απομονωτής |
| Όνομα | πνευματικός κύλινδρος ανοξείδωτου |
|---|---|
| Λειτουργώντας μέσο | Αέρας |
| Ανώτατη πίεση | 1.05MPA |
| Σειρά θερμοκρασίας | 10-70℃ |
| Εύρος ταχύτητας | 50~750mm/s |
| όνομα | Πλαστικός μίνι κύλινδρος |
|---|---|
| Λειτουργώντας μέσο | Αέρας |
| Υλικό ΚΑΠ | Πλαστικό |
| Χρώμα | Άσπρος |
| Σειρά ταχύτητας | 50~800mm/s |
| όνομα | συμπαγείς κύλινδροι αέρα |
|---|---|
| Υλικό | Κράμα αργιλίου |
| Σειρά θερμοκρασίας | 0-70℃ |
| Σειρά ταχύτητας | 50~800mm/s |
| Τύπος απομονωτών | Απομονωτής στολισμάτων/διευθετήσιμος απομονωτής |
| όνομα | διπλής ενέργειας πνευματικός κύλινδρος |
|---|---|
| Λειτουργώντας μέσο | Αέρας |
| Πίεση εργασίας | 19.0Kgf/cm ² |
| Άντεξε | 20mm~40mm |
| Σειρά ταχύτητας | 50~800mm/s |
| Όνομα | Κύλινδρος κραμάτων αργιλίου |
|---|---|
| Λειτουργώντας μέσο | Αέρας |
| Πίεση εργασίας | 19.0Kgf/cm ² |
| Σειρά θερμοκρασίας | 0-70℃ |
| ΜΑΓΝΗΤΗΣ | Xyc-03R μαγνήτης |
| όνομα | Μεγάλος άντεξε τους κυλίνδρους αέρα |
|---|---|
| Λειτουργώντας μέσο | Αέρας |
| Πίεση εργασίας | 19.0Kgf/cm ² |
| Σειρά θερμοκρασίας | 0-70℃ |
| Σειρά ταχύτητας | 50~800mm/s |
| Όνομα Προϊόντος | UJ |
|---|---|
| Λειτουργώντας μέσο | αέρας |
| Πίεση | 19.0Kgf/cm ² |
| Πίεση | 13.50Kgf/cm ² |
| Τύπος απομονωτών | Απομονωτής στολισμάτων/διευθετήσιμος απομονωτής |
| Όνομα προϊόντων | Υ |
|---|---|
| Υλικό | χάλυβας |
| Τύπος απομονωτών | Απομονωτής στολισμάτων/διευθετήσιμος απομονωτής |
| Μέγεθος θύρας | M5X0.8/G1/8» |
| Τύπος αποτυπώσεων | Normal/LB/FA/FB/SDB |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
|---|---|
| όνομα | πνευματικά εξαρτήματα κυλίνδρων |
| Πίεση | 19.0Kgf/cm ² |
| Πίεση | 13.50Kgf/cm ² |
| Φάσμα θερμοκρασιών | 0-70℃ |