| Όνομα Προϊόντος | TC - Μ |
|---|---|
| Χρώμα | μαύρος |
| Υλικό | Σίδερο |
| Σειρά ταχύτητας | 50~800mm/s |
| Τύπος απομονωτών | Απομονωτής στολισμάτων/διευθετήσιμος απομονωτής |
| Όνομα προϊόντων | CB |
|---|---|
| Λειτουργώντας μέσο | Αέρας |
| Υλικό | Κράμα αργιλίου |
| Εύρος ταχύτητας | 50~800mm/s |
| Τύπος απομονωτών | Απομονωτής στολισμάτων/διευθετήσιμος απομονωτής |
| όνομα | πνευματικός συμπαγής κύλινδρος |
|---|---|
| Υλικό | ανοξείδωτο |
| Σειρά θερμοκρασίας | 0-70℃ |
| Σειρά ταχύτητας | 50~800mm/s |
| Τύπος απομονωτών | Απομονωτής στολισμάτων/διευθετήσιμος απομονωτής |
| Όνομα προϊόντων | ISO-TC |
|---|---|
| Όνομα | πνευματικά εξαρτήματα κυλίνδρων |
| Υλικό | Αργίλιο |
| Εύρος ταχύτητας | 50~800mm/s |
| Τύπος απομονωτών | Απομονωτής στολισμάτων/διευθετήσιμος απομονωτής |
| όνομα | δίδυμος κύλινδρος ράβδων |
|---|---|
| Υλικό | ανοξείδωτο |
| Πίεση εργασίας | 19.0Kgf/cm ² |
| Πίεση | 13.50Kgf/cm ² |
| Σειρά θερμοκρασίας | 0-70℃ |
| Όνομα προϊόντων | PHS FISHEYE |
|---|---|
| Λειτουργώντας μέσο | Αέρας |
| Πίεση εργασίας | 19.0Kgf/cm ² |
| Εύρος ταχύτητας | 50~800mm/s |
| Τύπος απομονωτών | Απομονωτής στολισμάτων/διευθετήσιμος απομονωτής |
| Υλικό | Χάλυβας |
|---|---|
| Όνομα | Πνευματικά εξαρτήματα κυλίνδρων |
| Πίεση εργασίας | 19.0Kgf/cm ² |
| Πίεση | 13.50Kgf/cm ² |
| Σειρά θερμοκρασίας | 0-70℃ |
| Υλικό | Χάλυβα |
|---|---|
| όνομα | Εξαρτήματα κυλίνδρων αέρα |
| Πίεση | 19.0Kgf/cm ² |
| Πίεση | 13.50Kgf/cm ² |
| Φάσμα θερμοκρασιών | 0-70℃ |
| Ονομασία | DNC διπλής δράσης κύλινδρος |
|---|---|
| Ελάχιστη πίεση | 0.1Mpa |
| Μέγιστη πίεση | 1.0MPa |
| Περιοχή θερμοκρασίας | -5-70°C |
| Μέγεθος θύρας | G1/8 " ~G1/2» |
| όνομα | πνευματικός διπλής ενέργειας κύλινδρος |
|---|---|
| Λειτουργώντας μέσο | Αέρας |
| Ελάχιστη πίεση | 0.1MPa |
| Μέγιστη πίεση | 1.0MPa |
| Σειρά θερμοκρασίας | 5-70℃ |