| όνομα | διπλός κύλινδρος αέρα ράβδων |
|---|---|
| Λειτουργώντας μέσο | Αέρας |
| Άντεξε | 10~50mm |
| Ρουλεμάν | self-lubricating |
| Τύπος αποτυπώσεων | Ύψος |
| όνομα | πνευματικός συμπαγής κύλινδρος |
|---|---|
| Λειτουργώντας μέσο | Αέρας |
| Σχέδιο κινήσεων | Διπλό/ενιαίο να ενεργήσει |
| Νήμα | Εσωτερικός/εξωτερικός |
| Μέγεθος λιμένων | M5X0.8~G3/8» |
| όνομα | διπλός κύλινδρος αέρα τελών ράβδων |
|---|---|
| Πίεση | 10.50Kgf/cm ² |
| Σειρά θερμοκρασίας | 0-70℃ |
| Σειρά ταχύτητας | 50~400mm/s |
| Λειτουργώντας μέσο | Αέρας |
| όνομα | Περιστροφικός επιτραπέζιος κύλινδρος |
|---|---|
| Λειτουργώντας μέσο | Αέρας |
| Υλικό | SS304 |
| Σειρά ταχύτητας | 50~800mm/s |
| Μέγεθος λιμένων | G1/8» |
| όνομα | μικρός κύλινδρος αέρα |
|---|---|
| Υλικό | χάλυβας |
| Πίεση εργασίας | 19.0Kgf/cm ² |
| Άντεξε | νήμα με τα καρύδια |
| Τύπος αποτυπώσεων | διευθετήσιμος |
| όνομα | συμπαγείς κύλινδροι αέρα |
|---|---|
| Υλικό | Κράμα αργιλίου |
| Τύπος σχεδίου | Ειδικός |
| Μέγεθος λιμένων | G1/4» |
| Τύπος αποτυπώσεων | Με τη φλάντζα |
| Υλικό | ανοξείδωτο ατσάλι |
|---|---|
| όνομα | υδραυλική ράβδος εμβόλων |
| Πίεση | 19.0Kgf/cm ² |
| Πίεση | 13.50Kgf/cm ² |
| Φάσμα θερμοκρασιών | 0-70℃ |
| Ονομασία | SI Κύλινδρο |
|---|---|
| Υλικό | Αλουμίνιο |
| Περιοχή πίεσης | 0.1~0.9MPA |
| Περιοχή θερμοκρασίας | 0-70℃ |
| Σειρά ταχύτητας | 50~800mm/s |
| όνομα | Κύλινδρος Si |
|---|---|
| Υλικό | Αργίλιο |
| Χρώμα | Μαύρος |
| Σειρά πίεσης | 0.1~0.9MPA |
| Σειρά θερμοκρασίας | 0-70℃ |
| όνομα | Πνευματική πένσα |
|---|---|
| Μέγιστη πίεση | 0,7 MPa |
| Σειρά θερμοκρασίας | 10-60℃ |
| Σειρά ταχύτητας | 50~800mm/s |
| Τύπος απομονωτών | Απομονωτής στολισμάτων/διευθετήσιμος απομονωτής |