| Υλικό | ανοξείδωτο ατσάλι |
|---|---|
| Λειτουργώντας μέσο | αέρας |
| Πίεση | 19.0Kgf/cm ² |
| Πίεση | 13.50Kgf/cm ² |
| Φάσμα θερμοκρασιών | 0-70℃ |
| όνομα | μικρός κύλινδρος αέρα |
|---|---|
| Λειτουργώντας μέσο | Αέρας |
| Υλικό ΚΑΠ | Ορείχαλκος |
| Υλικό βαρελιών | SS304 |
| Σειρά θερμοκρασίας | 0-70℃ |
| όνομα | πνευματική εξάρτηση κυλίνδρων |
|---|---|
| Πίεση εργασίας | 19.0Kgf/cm ² |
| Υλικό | SS304 |
| Σειρά θερμοκρασίας | 0-70℃ |
| Μέγεθος λιμένων | M5X0.8/G1/8» |
| Όνομα προϊόντων | PHS FISHEYE |
|---|---|
| Λειτουργώντας μέσο | Αέρας |
| Πίεση εργασίας | 19.0Kgf/cm ² |
| Εύρος ταχύτητας | 50~800mm/s |
| Τύπος απομονωτών | Απομονωτής στολισμάτων/διευθετήσιμος απομονωτής |
| Υλικό | Χάλυβα |
|---|---|
| όνομα | Εξαρτήματα κυλίνδρων αέρα |
| Πίεση | 19.0Kgf/cm ² |
| Πίεση | 13.50Kgf/cm ² |
| Φάσμα θερμοκρασιών | 0-70℃ |
| όνομα | μίνι κύλινδρος ανοξείδωτου |
|---|---|
| Λειτουργώντας μέσο | Αέρας |
| Πίεση εργασίας | 19.0Kgf/cm ² |
| Πίεση | 13.50Kgf/cm ² |
| Σειρά θερμοκρασίας | 0-70℃ |
| όνομα | πνευματικός συμπαγής κύλινδρος |
|---|---|
| Λειτουργώντας μέσο | Αέρας |
| Σχέδιο κινήσεων | Διπλό/ενιαίο να ενεργήσει |
| Νήμα | Εσωτερικός/εξωτερικός |
| Μέγεθος λιμένων | M5X0.8~G3/8» |
| όνομα | Πλαστικός μίνι κύλινδρος |
|---|---|
| Λειτουργώντας μέσο | Αέρας |
| Υλικό ΚΑΠ | Πλαστικό |
| Χρώμα | Άσπρος |
| Σειρά ταχύτητας | 50~800mm/s |
| Όνομα | Κύλινδρος κραμάτων αργιλίου |
|---|---|
| Λειτουργώντας μέσο | Αέρας |
| Πίεση εργασίας | 19.0Kgf/cm ² |
| Σειρά θερμοκρασίας | 0-70℃ |
| ΜΑΓΝΗΤΗΣ | Xyc-03R μαγνήτης |
| Υλικό | ανοξείδωτο |
|---|---|
| όνομα | πνευματικός κύλινδρος μικροϋπολογιστών |
| Κτύπημα | Απότομα |
| Μέγεθος λιμένων | M5 |
| Άντεξε | 3mm |