| όνομα | κύλινδρος αέρα μικροϋπολογιστών |
|---|---|
| Υλικό | ανοξείδωτο |
| Κεφάλια | δύο/τρία |
| Μορφή | Τετράγωνο |
| Χρησιμοποιημένος επάνω | Πλέκοντας μηχανήματα καλτσών |
| όνομα | συμπαγείς κύλινδροι αέρα |
|---|---|
| Υλικό | Κράμα αργιλίου |
| Σειρά θερμοκρασίας | 0-70℃ |
| Σειρά ταχύτητας | 50~800mm/s |
| Τύπος απομονωτών | Απομονωτής στολισμάτων/διευθετήσιμος απομονωτής |
| όνομα | συμπαγείς κύλινδροι αέρα |
|---|---|
| Υλικό | Κράμα αργιλίου |
| Τύπος σχεδίου | Ειδικός |
| Μέγεθος λιμένων | G1/4» |
| Τύπος αποτυπώσεων | Με τη φλάντζα |
| όνομα | δίδυμος κύλινδρος ράβδων |
|---|---|
| Υλικό | ανοξείδωτο |
| Πίεση εργασίας | 19.0Kgf/cm ² |
| Πίεση | 13.50Kgf/cm ² |
| Σειρά θερμοκρασίας | 0-70℃ |
| όνομα | Συμπαγής κύλινδρος ADVU |
|---|---|
| Λειτουργώντας μέσο | Αέρας |
| Εξασφαλισμένη πίεση | 1,5 MPa |
| Σειρά θερμοκρασίας | 20-80℃ |
| Μέγεθος λιμένων | M5X0.8/G1/4» |
| Ονομασία | DNC διπλής δράσης κύλινδρος |
|---|---|
| Ελάχιστη πίεση | 0.1Mpa |
| Μέγιστη πίεση | 1.0MPa |
| Περιοχή θερμοκρασίας | -5-70°C |
| Μέγεθος θύρας | G1/8 " ~G1/2» |
| Ονομασία | SI Κύλινδρο |
|---|---|
| Υλικό | Αλουμίνιο |
| Περιοχή πίεσης | 0.1~0.9MPA |
| Περιοχή θερμοκρασίας | 0-70℃ |
| Σειρά ταχύτητας | 50~800mm/s |