| Όνομα | καθισμένες γωνία βαλβίδες |
|---|---|
| Μέσο | Αέρας, νερό, πετρέλαιο, ατμός |
| Σειρά θερμοκρασίας | -10~200℃ |
| Μέγεθος λιμένων | G1/2 " ~G2 1/2» |
| Σφραγίδα | PTFE/FPM/NBR |
| Υλικό/ενεργοποιητής | SS304,316/PA |
|---|---|
| Όνομα | βαλβίδα σφαιρών καθισμάτων γωνίας |
| Σειρά θερμοκρασίας | -10~180℃ |
| Μέγεθος λιμένων | G3/8 " ~G3» |
| Σφραγίδα | PTFE/FPM/NBR |
| όνομα | καθισμένες γωνία βαλβίδες |
|---|---|
| Μέσο | Αέρας, νερό, πετρέλαιο, ατμός |
| Φάσμα θερμοκρασιών | -10~200℃ |
| σφραγίδα | PTFE/FPM/NBR |
| Τρόπος λειτουργίας | Δύτης πειραματικός |
| Όνομα | Διπλής κατεύθυνσης βαλβίδα γωνίας |
|---|---|
| Μέσο | Αέρας, νερό, πετρέλαιο, ατμός |
| Σειρά θερμοκρασίας | -10~200℃ |
| Μέγεθος θύρας | G3/8 " ~G3» |
| Σφραγίδα | PTFE/FPM |
| Αριθμός θυρών | 3 λιμένες |
|---|---|
| Σφάλμα υστέρησης | 1% |
| Αριθμός θέσεων | 2 Θέσεις |
| Έκθεση δοκιμής μηχανημάτων | Παρέχεται |
| λιμάνια | G1/8 - G1/4 |
| λιμάνια | G1/8 - G1/4 |
|---|---|
| Έκθεση δοκιμής μηχανημάτων | Παρέχεται |
| Συνδετήρας | Τερματικό & στρόφιο |
| Δήμος διεπαφής | G1/8"G1/4" |
| Εξωτερική ασφάλεια | 0.02-0.1MPa(0.04-0.02MPa) |
| Εφαρμοσμένα μέσα | LPG, CNG |
|---|---|
| Αριθμός θυρών | 3 λιμένες |
| Σφάλμα υστέρησης | 1% |
| Εύρος μέτρησης πίεσης | 10 Mbar...250 Bar |
| Εξωτερική ασφάλεια | 0.02-0.1MPa(0.04-0.02MPa) |
| Υλικό/ενεργοποιητής | SS304,316/PA |
|---|---|
| Μέσο | Αέρας, νερό, πετρέλαιο, ατμός |
| Σειρά θερμοκρασίας | -10~200℃ |
| Μέγεθος θύρας | G3/8 " ~G3» |
| Σφραγίδα | PTFE/FPM/NBR |
| Δήμος | 1/8~1/2 PT,G,NPT,Μετρική κλωστή |
|---|---|
| Τύπος σύνδεσης | Εμπλοκή για σύνδεση |
| Εργασιακή περίοδος | -10 °C - 80 °C |
| Χρώμα | Μαύρο, γκρι, μπλε. |
| Μέγεθος θύρας | G1/8; G1/4; G3/8; G3/4; G1/2 |
| Υλικό | Νικέλιο Plate+Plastic ορείχαλκου |
|---|---|
| Λειτουργώντας μέσο | Αέρας, κενό |
| Χρώμα | μαύρο / άσπρο |
| Πίεση | 0~10.20Kgf/cm ² |
| Φάσμα θερμοκρασιών | 0-60℃ |