| Υλικό | Νικέλιο Plate+Plastic ορείχαλκου |
|---|---|
| Λειτουργώντας μέσο | Αέρας, κενό |
| Χρώμα | μαύρο / άσπρο |
| Πίεση | 0~10.20Kgf/cm ² |
| Φάσμα θερμοκρασιών | 0-60℃ |
| Υλικό | Νικέλιο Plate+Plastic ορείχαλκου |
|---|---|
| Λειτουργώντας μέσο | Αέρας, κενό |
| Χρώμα | μαύρο / άσπρο |
| Πίεση | 0~10.20Kgf/cm ² |
| Φάσμα θερμοκρασιών | 0-60℃ |
| Υλικό | Νικέλιο Plate+Plastic ορείχαλκου |
|---|---|
| Λειτουργώντας μέσο | Αέρας, κενό |
| Χρώμα | μαύρο / άσπρο |
| Πίεση | 0~10.20Kgf/cm ² |
| Φάσμα θερμοκρασιών | 0-60℃ |
| Υλικό | Νικέλιο Plate+Plastic ορείχαλκου |
|---|---|
| Λειτουργώντας μέσο | Αέρας, κενό |
| Χρώμα | μαύρο / άσπρο |
| Πίεση | 0~10.20Kgf/cm ² |
| Φάσμα θερμοκρασιών | 0-60℃ |
| Δήμος διεπαφής | G1/8"G1/4" |
|---|---|
| Αριθμός θέσεων | 2 Θέσεις |
| Σφάλμα υστέρησης | 1% |
| Αριθμός θυρών | 3 λιμένες |
| Τύπος νήματος | G |
| Τύπος τοποθέτησης | Σιδηροτροχιά |
|---|---|
| Εφαρμοσμένα μέσα | LPG, CNG |
| Συνδετήρας | Τερματικό & στρόφιο |
| Αριθμός θυρών | 3 λιμένες |
| λιμάνια | G1/8 - G1/4 |
| όνομα | Βαλβίδα Tigger |
|---|---|
| Λειτουργώντας μέσο | αέρας/οξυγόνο/σπάνια αέρια |
| Ανώτατη πίεση | 0,4 MPa |
| Σειρά πίεσης | 0~0.35Mpa |
| Σειρά θερμοκρασίας | -5~60℃ |
| Υλικό/ενεργοποιητής | SS304,316/PA |
|---|---|
| όνομα | Πνευματική βαλβίδα γωνίας |
| Σειρά θερμοκρασίας | -10~200℃ |
| Σφραγίδα | PTFE/FPM/NBR |
| Λειτουργούσα μέθοδος | Δύτης πειραματικός |
| Όνομα | βαλβίδα καθισμάτων αέρα |
|---|---|
| Μέσο | Αέρας, νερό, πετρέλαιο, ατμός |
| Σειρά θερμοκρασίας | -10~200℃ |
| Μέγεθος θύρας | G3/8 " ~G3» |
| Σφραγίδα | PTFE/FPM/NBR |
| όνομα | πνευματική βαλβίδα γωνίας |
|---|---|
| Μέσο | Αέρας, νερό, πετρέλαιο, ατμός |
| Φάσμα θερμοκρασιών | -10~200℃ |
| Μέγεθος λιμένων | G3/8 " ~G3» |
| σφραγίδα | PTFE/FPM/NBR |