| λιμάνια | G1/8 - G1/4 |
|---|---|
| Εξωτερική ασφάλεια | 0.02-0.1MPa(0.04-0.02MPa) |
| Εύρος μέτρησης πίεσης | 10 Mbar...250 Bar |
| Δομή | Ελεγχος |
| Τύπος νήματος | G |
| Αριθμός θυρών | 3 λιμένες |
|---|---|
| Συνδετήρας | Τερματικό & στρόφιο |
| Αριθμός θέσεων | 2 Θέσεις |
| Διεπαφή πηγής αέρα | G1/4 |
| Τύπος νήματος | G |
| Εφαρμοσμένα μέσα | LPG, CNG |
|---|---|
| Αριθμός θυρών | 3 λιμένες |
| Σφάλμα υστέρησης | 1% |
| Εύρος μέτρησης πίεσης | 10 Mbar...250 Bar |
| Εξωτερική ασφάλεια | 0.02-0.1MPa(0.04-0.02MPa) |
| λιμάνια | G1/8 - G1/4 |
|---|---|
| Έκθεση δοκιμής μηχανημάτων | Παρέχεται |
| Συνδετήρας | Τερματικό & στρόφιο |
| Δήμος διεπαφής | G1/8"G1/4" |
| Εξωτερική ασφάλεια | 0.02-0.1MPa(0.04-0.02MPa) |
| Τύπος υποκριτικής | Μονό / διπλό |
|---|---|
| Εύρος μέτρησης πίεσης | 10 Mbar...250 Bar |
| Σφάλμα υστέρησης | 1% |
| Διεπαφή πηγής αέρα | G1/4 |
| Δήμος διεπαφής | G1/8"G1/4" |
| Τύπος τοποθέτησης | Σιδηροτροχιά |
|---|---|
| Εφαρμοσμένα μέσα | LPG, CNG |
| Συνδετήρας | Τερματικό & στρόφιο |
| Αριθμός θυρών | 3 λιμένες |
| λιμάνια | G1/8 - G1/4 |
| Εξωτερική ασφάλεια | 0.02-0.1MPa(0.04-0.02MPa) |
|---|---|
| Εφαρμοσμένα μέσα | LPG, CNG |
| Δομή | Ελεγχος |
| Εύρος μέτρησης πίεσης | 10 Mbar...250 Bar |
| Τύπος υποκριτικής | Μονό / διπλό |
| Αριθμός θυρών | 3 λιμένες |
|---|---|
| Σφάλμα υστέρησης | 1% |
| Αριθμός θέσεων | 2 Θέσεις |
| Έκθεση δοκιμής μηχανημάτων | Παρέχεται |
| λιμάνια | G1/8 - G1/4 |
| Δήμος | 1/8~1/2 PT,G,NPT,Μετρική κλωστή |
|---|---|
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -10 °C - 80 °C |
| Τύπος σύνδεσης | Εμπλοκή για σύνδεση |
| Χρώμα | Μαύρο, γκρι, μπλε. |
| Εργαστικό μέσο | Αέρας, κενό |
| Maximum Pressure | 100 PSI |
|---|---|
| Port Size | G1/8; G1/4; G3/8; G3/4; G1/2 |
| Tube Size | G1/8; G1/4; G3/8; G3/4; G1/2 |
| Working Medium | Air,Vacuum |
| Shape | Straight |