| Όνομα | Διπλής κατεύθυνσης βαλβίδα γωνίας |
|---|---|
| Μέσο | Αέρας, νερό, πετρέλαιο, ατμός |
| Σειρά θερμοκρασίας | -10~200℃ |
| Μέγεθος θύρας | G3/8 " ~G3» |
| Σφραγίδα | PTFE/FPM |
| όνομα | πνευματική βαλβίδα γωνίας |
|---|---|
| Μέσο | Αέρας, νερό, πετρέλαιο, ατμός |
| Φάσμα θερμοκρασιών | -10~200℃ |
| Μέγεθος λιμένων | G3/8 " ~G3» |
| σφραγίδα | PTFE/FPM/NBR |
| όνομα | καθισμένες γωνία βαλβίδες |
|---|---|
| Μέσο | Αέρας, νερό, πετρέλαιο, ατμός |
| Φάσμα θερμοκρασιών | -10~200℃ |
| σφραγίδα | PTFE/FPM/NBR |
| Τρόπος λειτουργίας | Δύτης πειραματικός |
| όνομα | Air Πηγή Θεραπεία |
|---|---|
| Υλικό | Αλουμίνιο |
| Σειρά | 1000~5000 |
| συσκευασία | Μορφωματικό σχέδιο |
| Τύπος αγωγών | Χειρωνακτικός αγωγός, αυτόματος αγωγός |
| Όνομα | Πνευματικός ρυθμιστής φίλτρων |
|---|---|
| Λειτουργώντας μέσο | Αέρας |
| Συνδυασμός | Δύο σημεία |
| Πίεση | 0.05~0.85 MPA |
| Σειρά θερμοκρασίας | 5-60℃ |
| Όνομα | πνευματικός ρυθμιστής |
|---|---|
| Λειτουργώντας μέσο | Αέρας |
| Ανώτατη πίεση | 1.5 MPA |
| Λαβή | Μαύρος |
| Σειρά θερμοκρασίας | 5-60℃ |
| Όνομα | ρυθμιστής φίλτρων |
|---|---|
| Λειτουργώντας μέσο | Αέρας |
| Ανώτατη πίεση | 1.5 MPA |
| Σειρά θερμοκρασίας | 5-60℃ |
| Μέγεθος θύρας | M5~G1» |
| Υλικό | Lubricator |
|---|---|
| Λειτουργώντας μέσο | Συμπιεσμένος αέρας |
| Πλήγμα | Κράμα αργιλίου |
| Πίεση | 0.05~0.85 MPA |
| Σειρά θερμοκρασίας | 0-60℃ |
| Εύρος μέτρησης πίεσης | 10 Mbar...250 Bar |
|---|---|
| Αριθμός θυρών | 3 λιμένες |
| Συνδετήρας | Τερματικό & στρόφιο |
| Έκθεση δοκιμής μηχανημάτων | Παρέχεται |
| Εξωτερική ασφάλεια | 0.02-0.1MPa(0.04-0.02MPa) |
| Δήμος διεπαφής | G1/8"G1/4" |
|---|---|
| Αριθμός θέσεων | 2 Θέσεις |
| Σφάλμα υστέρησης | 1% |
| Αριθμός θυρών | 3 λιμένες |
| Τύπος νήματος | G |