| όνομα | Εξάρτηση κυλίνδρων DNC |
|---|---|
| Υλικό | Αργίλιο |
| MOQ | 10pcs |
| Σειρά ταχύτητας | 50~800mm/s |
| Άντεξε | 32mm~320mm |
| όνομα | κύλινδρος αέρα μικροϋπολογιστών |
|---|---|
| Υλικό | ανοξείδωτο |
| Κεφάλια | δύο/τρία |
| Μορφή | Τετράγωνο |
| Χρησιμοποιημένος επάνω | Πλέκοντας μηχανήματα καλτσών |
| όνομα | διπλής ενέργειας πνευματικός κύλινδρος |
|---|---|
| Λειτουργώντας μέσο | Αέρας |
| Πίεση εργασίας | 19.0Kgf/cm ² |
| Άντεξε | 20mm~40mm |
| Σειρά ταχύτητας | 50~800mm/s |
| όνομα | Μεγάλος άντεξε τους κυλίνδρους αέρα |
|---|---|
| Λειτουργώντας μέσο | Αέρας |
| Πίεση εργασίας | 19.0Kgf/cm ² |
| Σειρά θερμοκρασίας | 0-70℃ |
| Σειρά ταχύτητας | 50~800mm/s |
| όνομα | διπλής ενέργειας κύλινδρος |
|---|---|
| Υλικό | Αργίλιο |
| Πίεση εργασίας | 19.0Kgf/cm ² |
| Σειρά θερμοκρασίας | 0-70℃ |
| Σειρά ταχύτητας | 50~800mm/s |
| όνομα | μικρός κύλινδρος αέρα |
|---|---|
| Λειτουργώντας μέσο | Αέρας |
| Υλικό ΚΑΠ | Ορείχαλκος |
| Υλικό βαρελιών | SS304 |
| Σειρά θερμοκρασίας | 0-70℃ |
| Υλικό | Κράμα αργιλίου |
|---|---|
| Λειτουργώντας μέσο | Αέρας |
| όνομα | Μίνι ΚΥΛΙΝΔΡΟΣ |
| Χρώμα | Black+silver |
| Τύπος απομονωτών | χωρίς απομονωτή |
| όνομα | μίνι κύλινδρος ανοξείδωτου |
|---|---|
| Λειτουργώντας μέσο | Αέρας |
| Τύπος απομονωτών | Εξωτερικός απομονωτής |
| Σειρά θερμοκρασίας | 0-70℃ |
| Τύπος | Διπλός άξονας |
| όνομα | μίνι κύλινδρος ανοξείδωτου |
|---|---|
| Λειτουργώντας μέσο | Αέρας |
| Πίεση εργασίας | 19.0Kgf/cm ² |
| Πίεση | 13.50Kgf/cm ² |
| Σειρά θερμοκρασίας | 0-70℃ |
| Όνομα | πνευματικός κύλινδρος ανοξείδωτου |
|---|---|
| Λειτουργώντας μέσο | Αέρας |
| Ανώτατη πίεση | 1.05MPA |
| Σειρά θερμοκρασίας | 10-70℃ |
| Εύρος ταχύτητας | 50~750mm/s |