| όνομα | Αεροβαλβίδα σωληνοειδών |
|---|---|
| Λειτουργώντας μέσο | αέρας |
| Φάσμα θερμοκρασιών | 5~50℃ |
| Σώμα | Die Casting |
| Κατανάλωση Ενέργειας | Εναλλασσόμενο ρεύμα: 6/4.9VA συνεχές ρεύμα: 2.5W |
| όνομα | πνευματική αεροβαλβίδα |
|---|---|
| Λειτουργώντας μέσο | αέρος/ύδατος/πετρέλαιο |
| Ανώτατη πίεση | 1.05MPa |
| Περιοχή πίεσης | 0~0.7MPa |
| Φάσμα θερμοκρασιών | -5~80℃ |
| Υλικό | ανοξείδωτο ατσάλι |
|---|---|
| Δύναμη | Συνεχές ρεύμα: 2.8W εναλλασσόμενο ρεύμα: 2.8VA |
| Τάση εργασίας | ΕΝΑΛΛΑΣΣΌΜΕΝΟ ΡΕΎΜΑ, ΣΥΝΕΧΈΣ ΡΕΎΜΑ |
| Προστατεύστε την κατηγορία | IF65 |
| Φάσμα θερμοκρασιών | -30~70℃ |
| λιμάνια | G1/8 - G1/4 |
|---|---|
| Έκθεση δοκιμής μηχανημάτων | Παρέχεται |
| Συνδετήρας | Τερματικό & στρόφιο |
| Δήμος διεπαφής | G1/8"G1/4" |
| Εξωτερική ασφάλεια | 0.02-0.1MPa(0.04-0.02MPa) |
| Αριθμός θυρών | 3 λιμένες |
|---|---|
| Σφάλμα υστέρησης | 1% |
| Αριθμός θέσεων | 2 Θέσεις |
| Έκθεση δοκιμής μηχανημάτων | Παρέχεται |
| λιμάνια | G1/8 - G1/4 |
| Εξωτερική ασφάλεια | 0.02-0.1MPa(0.04-0.02MPa) |
|---|---|
| Εφαρμοσμένα μέσα | LPG, CNG |
| Δομή | Ελεγχος |
| Εύρος μέτρησης πίεσης | 10 Mbar...250 Bar |
| Τύπος υποκριτικής | Μονό / διπλό |
| Τύπος τοποθέτησης | Σιδηροτροχιά |
|---|---|
| Εφαρμοσμένα μέσα | LPG, CNG |
| Συνδετήρας | Τερματικό & στρόφιο |
| Αριθμός θυρών | 3 λιμένες |
| λιμάνια | G1/8 - G1/4 |
| Αριθμός θυρών | 3 λιμένες |
|---|---|
| Συνδετήρας | Τερματικό & στρόφιο |
| Αριθμός θέσεων | 2 Θέσεις |
| Διεπαφή πηγής αέρα | G1/4 |
| Τύπος νήματος | G |
| Εφαρμοσμένα μέσα | LPG, CNG |
|---|---|
| Αριθμός θυρών | 3 λιμένες |
| Σφάλμα υστέρησης | 1% |
| Εύρος μέτρησης πίεσης | 10 Mbar...250 Bar |
| Εξωτερική ασφάλεια | 0.02-0.1MPa(0.04-0.02MPa) |
| λιμάνια | G1/8 - G1/4 |
|---|---|
| Εξωτερική ασφάλεια | 0.02-0.1MPa(0.04-0.02MPa) |
| Εύρος μέτρησης πίεσης | 10 Mbar...250 Bar |
| Δομή | Ελεγχος |
| Τύπος νήματος | G |