| Αριθμός θυρών | 3 λιμένες |
|---|---|
| Σφάλμα υστέρησης | 1% |
| Αριθμός θέσεων | 2 Θέσεις |
| Έκθεση δοκιμής μηχανημάτων | Παρέχεται |
| λιμάνια | G1/8 - G1/4 |
| Τύπος υποκριτικής | Μονό / διπλό |
|---|---|
| Εύρος μέτρησης πίεσης | 10 Mbar...250 Bar |
| Σφάλμα υστέρησης | 1% |
| Διεπαφή πηγής αέρα | G1/4 |
| Δήμος διεπαφής | G1/8"G1/4" |
| Εφαρμοσμένα μέσα | LPG, CNG |
|---|---|
| Αριθμός θυρών | 3 λιμένες |
| Σφάλμα υστέρησης | 1% |
| Εύρος μέτρησης πίεσης | 10 Mbar...250 Bar |
| Εξωτερική ασφάλεια | 0.02-0.1MPa(0.04-0.02MPa) |
| Υλικό | Αργίλιο |
|---|---|
| όνομα | Βαλβίδα σωληνοειδών διαφραγμάτων |
| Πίεση εργασίας | 0.3~0.8MPa |
| Σχετική υγρασία | ≤85% |
| Σειρά θερμοκρασίας | -5~55℃ |
| Δήμος διεπαφής | G1/8"G1/4" |
|---|---|
| Αριθμός θέσεων | 2 Θέσεις |
| Σφάλμα υστέρησης | 1% |
| Αριθμός θυρών | 3 λιμένες |
| Τύπος νήματος | G |
| Υλικό | Αργίλιο |
|---|---|
| Όνομα | Πνευματική βαλβίδα σωληνοειδών |
| Πίεση εργασίας | 0.3~0.8MPa |
| Σχετική υγρασία | ≤85% |
| Σειρά θερμοκρασίας | -5~55℃ |
| Αριθμός θυρών | 3 λιμένες |
|---|---|
| Συνδετήρας | Τερματικό & στρόφιο |
| Αριθμός θέσεων | 2 Θέσεις |
| Διεπαφή πηγής αέρα | G1/4 |
| Τύπος νήματος | G |
| Εξωτερική ασφάλεια | 0.02-0.1MPa(0.04-0.02MPa) |
|---|---|
| Εφαρμοσμένα μέσα | LPG, CNG |
| Δομή | Ελεγχος |
| Εύρος μέτρησης πίεσης | 10 Mbar...250 Bar |
| Τύπος υποκριτικής | Μονό / διπλό |
| λιμάνια | G1/8 - G1/4 |
|---|---|
| Έκθεση δοκιμής μηχανημάτων | Παρέχεται |
| Συνδετήρας | Τερματικό & στρόφιο |
| Δήμος διεπαφής | G1/8"G1/4" |
| Εξωτερική ασφάλεια | 0.02-0.1MPa(0.04-0.02MPa) |
| Τύπος τοποθέτησης | Σιδηροτροχιά |
|---|---|
| Εφαρμοσμένα μέσα | LPG, CNG |
| Συνδετήρας | Τερματικό & στρόφιο |
| Αριθμός θυρών | 3 λιμένες |
| λιμάνια | G1/8 - G1/4 |