| όνομα | Ευθύς δονητής |
|---|---|
| Υλικό | Αλουμίνιο |
| Δύναμη | 12~2740N |
| Μέγεθος λιμένων | 1/8» 1/4» |
| Συχνότητα | 10~60times/min |
| Υλικό | Εξωθημένο κράμα αλουμινίου |
|---|---|
| Συχνότητα | 43-146cycles/Minute στο φραγμό 6 |
| όνομα | Δονητής σφαιρών |
| Μέγεθος λιμένων | 1/8», 1/4», 3/8 " |
| Μέγιστα Temp. | 200°C |
| όνομα | Δονητής εμβόλων |
|---|---|
| Υλικό | Aluminium+bronze |
| Δόνηση | ρυθμισμένος |
| Μέγεθος λιμένων | 1/8» 1/4» 3/8» |
| Συχνότητα | 10~60times/min |
| όνομα | Δονητής εμβόλων |
|---|---|
| Υλικό | Aluminium+bronze |
| Μήκος | 81~109mm |
| Μέγεθος λιμένων | 1/8» 1/4» |
| Συχνότητα | 10~60times/min |
| όνομα | Δονητής εμβόλων |
|---|---|
| Βάρος | 0.9~4.5kg |
| Χρώμα | Μαύρος |
| Μέγεθος λιμένων | 1/4» |
| Συχνότητα | 10~60times/min |